Млађи разреди

Одлуку за распоред контролиних и писмених задатака можете преузети кликом на следећи линк.

РАСПОРЕД КОНТРОЛНИХ И ПИСМЕНИХ ПРОВЕРА ДУЖИХ ОД 15 МИНУТА ЗА МЛАЂЕ РАЗРЕДЕ  У ДРУГОМ ПОЛУГОДИШТУ ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕ.

Распоред писмених задатака и писмених провера дужих од 15 минута у првом полугодишту за млађе разреде школске 2023./2024. године, можете преузети на овом линку.

Одлука о промени распореда (2-5, 3-3) контролиних и писмених задатака можете преузети кликом на следећи линк.

Исправка о промени распореда (2-5, 3-3) контролиних и писмених задатака можете преузети кликом на следећи линк.

Одлуку за распоред контролних и писмених задатака можете преузети кликом на следећи линк.

Распоред писмених задатака и писмених провера дужих од 15 минута у другом полугодишту за млађе разреде школске 2022./2023. године, можете преузети на овом линку.

Распоред писмених задатака и писмених провера дужих од 15 минута у првом полугодишту за млађе разреде школске 2022./2023. године, можете преузети на овом линку.

Распоред писмених задатака и писмених провера дужих од 15 минута у другом полугодишту за млађе разреде школске 2021./2022. године, можете преузети на овом линку.

Распоред писмених провера можете преузети кликом на следећи линк.