Налазите се овде: Вести

22. Nov. 2017 Успех ученика наше школе на такмичењима из атлетике

На многобројним такмичењима из атлетике, Лука Љубинковић ученик осмог разреда, постигао је значајне резултате широм Републике Србије. Своју радост и успех, поделио је са својим другарима из одељења.

7. Jun. 2017 РЕЗУЛТАТИ СА ТАКМИЧЕЊА 2017/2018

СПИСАК УЧЕНИКА СА ОСВОЈЕНИМ МЕСТИМА
НА ОКРУЖНОМ И РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ 2017/2018.
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

30. Nov. -0001 Атлетска секција Белотић

ПРВЕНСТВО БЕОГРАДА У ДВОРАНИ ЗА АТЛЕТСКЕ ШКОЛЕ

13.03.2016.

Атлетичари „АШК –Темпо“ Шабац су били учесници првентства Београда за атлетске школе. Такмичење је одржано у новој атлетској дворани у Београду. Организатор је било АС Београда.

Деца су се такмичила у трчању на 60, 100, 300, 500 метара, скок даљ, скок у вис. Атлетичари из Белотића су остварили одличне резултате. Бојан Мијатовић 2. место на 300метара, Милица Ћирић 3. место на 60 метара и Лазар Смиљанић 3. место на 400метара. Сви малишани су показали изузетно залагање и наступали као прави професионалци.

„АТЛЕТСКИ МИТИНГ ПРИЈАТЕЉСТВА“ СРЕМСКА МИТРОВИЦА

24.04.2016.

Атлетичари атлетске секције из Белотића узраста млађих пионира постигли су низ одличних резултата у дисциплинама 60, 200, 300 метара, као и у бацању вортекса. Бојан Мијатовић је освојио треће место у трчању на 60 метара, Лазар Смиљанић друго место у трчању на 200 метара, а Миливој Ћирић прво место у бацању вортекса.

„ВАСКРШЊИ КРОС“ БЕЛОТИЋ

07.05.2016.

На фудбалском игралишту у Белотићу одржан је традиционални „Васкршњи крос“ на којем су учествовала деца предшколског узраста и основци од првог до осмог разреда из Белотића, Богатића и Шапца. Крос је организовала ОШ „Мика Митровић“ из Богатића, у сарадњи са атлетском секцијом из Белотића, која је члан АК АШК ТЕМПО из Шапца. Учествовало је око 150 такмичара у 15 трка, на стазама од 100 – 600 метара. Најуспешнијим организатор је уручио медаље и дипломе.

РЕГИОНАЛНО ПРВЕНТСТВО У „ДЕЧИЈОЈ АТЛЕТИЦИ“ ШАБАЦ

21.05.2016.

Шабац и АК „АШК – Темпо“ били су домаћини регионалног првентства у дечијој атлетици. На првентству је учествовало око 150 малих атлетичара, а надметало се 10 екипа у две узрасне категорије 2005/2006. и 2007/2008. Треће и четврто место у обе узрасне категорије заузела је екипа АК „АШК-Темпо“ Шабац. Чланови екипе из Белотића били су: Смиљанић Марко, Јеринић Огњен, Митровић Анђела, Смиљанић Лаза, Смиљанић Катарина, Смиљанић Милица, Мијатовић Бојан, Лазић Петар и Ћирић Миливој.

ДРЖАВНО ПРВЕНТСТВО/ФИНАЛЕ У ДЕЧИЈОЈ АТЛЕТИЦИ

10.06.2016.

У Крушевцу је одржано финале Србије у дечијој атлетици на коме су екипе АК „АШК –Темпо“ Шабац освојиле треће и четврто место.

Дечија атлетика је екипно атлетско такмичење, прилагођено реквизитима и начином такмичења најмлађима. Екипу чини осам чланова и две резерве. Резултати чланова екипе се збрајају и гледа се укупан резултат, а екипа са највише сакупљених бодова је на крају победник. Чланови екипе из Белотића су: Смиљанић Марко, Јеринић Огњен, Смиљанић Лазар, Смиљанић Катарина, Смиљанић Милица, Мијатовић Бојан, Ћирић Миливој.